SoundHound

SoundHound 3.1.5

Sprawdź jakiej piosenki właśnie słuchasz

Zalety

  • Szybko rozpoznaje piosenki
  • Odnajduje teksty utworów
  • Potrafi rozpoznać piosenkę zanuconą do mikrofonu

Wady

  • Nie zawsze znajduje utwór w bazie danych

Bardzo dobry
8

SoundHound to darmowa aplikacja, dzięki której dowiesz się, jakiej piosenki właśnie słuchasz. Program rozpoznaje muzykę dobiegającą z głośników, ale można też zanucić ulubiony kawałek do mikrofonu. Jeśli często zastanawiasz się, co to za piosenka leci akurat w radiu lub na imprezie, dzięki SoundHound dowiesz się tego w kilka minut.

Aplikacja działa bardzo prosto. Wystarczy zbliżyć telefon w kierunku głośników. Po chwili program wyszuka piosenkę w swojej bazie danych i dostarczy szczegółowych informacji na jej temat. Będziesz mógł poznać tytuł i wykonawcę utworu, jak również zobaczyć tekst piosenki.

SoundHound pozwala rozpoznać piosenkę także w inny sposób. Możesz po prostu zanucić ją do mikrofonu. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku gdy utkwił Ci w głowie nieznany utwór, który jesteś w stanie zanucić.

Aplikacja działa naprawdę szybko i posiada obszerną bazę danych, dzięki czemu stanowi poważną konkurencję popularnego programu Shazam.

Jeśli często zdarza Ci się taka sytuacja, że słyszysz świetną piosenkę, ale nie znasz jej tytułu, koniecznie wypróbuj aplikację SoundHound! Dzięki niej szybko dowiesz się, co to za kawałek i będziesz mógł odtworzyć go ponownie w domu.

SoundHound

Download

SoundHound 3.1.5

Opinie użytkowników o SoundHound

  • według Anonymous

    rewelacja.
    slyszales w radiu piosenke nie widziales co to.Odpal ten program w fonie i dowiesz sie wszystkiego o ...   Więcej